A WÁBERER MEDICAL CENTER magánklinika bővülő csapatába keres új munkatársat Egészségügyi asszisztensi munkakörbe – járóbeteg ellátásra

Feladatok:

  • Egészségügyi asszisztensi feladatok magas színvonalon történő ellátása
  • Páciensközpontú gondozás és támogatás
  • Szoros együttműködés a klinikán dolgozó szakemberekkel
  • Szakmai tudás folyamatos fejlesztése és gyakorlatban való alkalmazása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Teljes munkaidő, heti 40 órás munkaviszony
  • Modern munkakörnyezet és korszerű eszközök
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Barátságos és összetartó csapat

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (OKJ 54-55, HÍD, diplomás ápoló)
  • Érvényes működési engedély
  • Számítógép és internet felhasználói szintű ismerete, gyakorlat MS Office használatában
  • MESZK tagság
  • Empátia és szakmai elhivatottság
  • Kiváló kommunikációs készség és együttműködési képesség
  • Rugalmasság és magas szintű felelősségtudat
  • Érdeklődés a modern egészségügyi technológiák iránt

Előny:

  • Alapszintű angol nyelvtudás

A munkavégzés helye: 1123 Budapest, Alkotás utca 55-61.
Munkaidő: heti 40 óra

Munkába állás kezdő napja: 2024. március

Amennyiben Ön is szeretne részese lenni egy olyan csapatnak, ahol a munka a betegközpontúság, a minőség és a figyelem összhangjában zajlik, várjuk jelentkezését!

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz beküldésével, és bérigény megjelölésével a karrier@wmc.hu címen lehet. Tárgyként tüntesse fel a „eü. assziszt.-járóbeteg” pozíciót.

KAPCSOLAT
1123 Budapest,
Alkotás utca 55-61.
+36 1 323 7000
NYITVATARTÁS
  • Hétfő 07:00-20:00
  • Kedd 07:00-20:00
  • Szerda 07:00-20:00
  • Csütörtök 07:00-20:00
  • Péntek 07:00-20:00
  • Szombat 07:00-15:00
HÍRLEVÉL
PARKOLÁS / TÉRKÉP
Parkolási lehetőségek