Szépüljön velünk az ünnepekre, rendkívüli akciónk keretében!
Tekerje vissza az idő kerekét akár 5-10 évvel!

A Wáberer Medical Center Humán Erőforrás Csoportjába

HR ADMINISZTRÁTOR

kollégát keresünk.

Amennyiben a HR adminisztrációban szerzett tapasztalataidat szeretnéd a hatalmas léptekkel bővülő magánegészségügyben kamatoztatni, csatlakozz hozzánk.

A Rád váró feladatok:

  • HR szoftver (OLM) használata;
  • Havi bérszámfejtés előkészítése, külsős bérszámfejtő felé adatszolgáltatás, velük való folyamatos kapcsolattartás;
  • A beléptetés teljes folyamatának koordinálása;
  • Munkavállalói szerződések, módosítások megírása;
  • Orvosi alkalmassági vizsgálatok adminisztrációja, nyomon követése;
  • HR-t érintő napi operatív feladatok ellátása;

Amit kérünk:

  • HR szoftver használatának ismerete;
  • HR adminisztrációban, vagy junior HR generalista munkakörben szerzett megelőző tapasztalat;
  • Jó szervező és koordináló képesség adminisztrációs igénnyel párosulva;
  • Problémamegoldó- és feladatcentrikus hozzáállás;
  • Jelezed az ötleteidet és javaslataidat, melyek javíthatják a folyamatainkat;
  • Kiváló MS Office (Excel, Word) ismeret;

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező magánklinika, gyönyörű munkakörnyezet;
  • Inspiráló munkatársak, támogató csapat;
  • Ha idővel továbblépnél a HR generalista, vagy toborzási specialista feladatkörök felé, szakmailag és anyagilag szívesen támogatunk ebben.

A munkavégzés helye:

  • Klinikánk Budapest XII. kerületében, a Csörsz utcai villamosmegállónál, a MOM bevásárló központ közvetlen szomszédságában található. A 17-es és 61-es villamos az épülettől egyetlen zebra távolságra áll meg.
  • Hill Side irodaház, Alkotás u.55-61.

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal lehet, mely tartalmazza a korábban ellátott főbb szakmai területek, feladatok leírását, és az elvárt bruttó bérigényt.
E mail cím: biro.rita@wmc.hu

KAPCSOLAT
1123 Budapest,
Alkotás utca 55-61.
+36 1 323 7000
NYITVATARTÁS
  • Hétfő 07:00-20:00
  • Kedd 07:00-20:00
  • Szerda 07:00-20:00
  • Csütörtök 07:00-20:00
  • Péntek 07:00-20:00
HÍRLEVÉL
PARKOLÁS / TÉRKÉP
Parkolási lehetőségek