Szépüljön velünk az ünnepekre, rendkívüli akciónk keretében!
Tekerje vissza az idő kerekét akár 5-10 évvel!

A WÁBERER MEDICAL CENTER magánklinika és kórház új munkatársakat vár ügyfélszolgálati csapatába.

Amit a Wáberer Medical Center kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőséget.
  • Önálló, felelősségteljes munkát.
  • Egy folyamatosan fejlődő magánklinika munkakörnyezetét és perspektíváját.
  • Teljes bérrel bejelentett, heti 40 órás munkaviszonyt.

Főbb feladatok:

  • Az egészségközpontba beérkező hívások fogadása, páciensek informálása a vizsgálatokkal kapcsolatban, időpontok kiadása.
  • Beérkező e-mailek megválaszolása, továbbítása a társosztályok felé.
  • Pontos, precíz adminisztráció vezetése.
  • Kapcsolattartás az orvosokkal, a klinikai kollégákkal.

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett előzetes tapasztalat.
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).
  • Ügyfélorientált attitűd.
  • Nagyfokú önállóság, problémamegoldás.
  • Kiváló kommunikációs készség, terhelhetőség.
  • Bármilyen egészségügyi képzettség előny.

Munkarend:

  • A nyitvatartási rendhez igazodó heti 40 óra, hétvége is, HOME OFFICE lehetőséggel.

Jelentkezni magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a karrier@wmc.hu címen lehet. Kérjük, hogy az önéletrajz tartalmazza a korábban ellátott főbb szakmai területek, feladatok leírását, és az elvárt bruttó bérigényt.

A Wáberer Center címe:
Budapest XII. kerület, Alkotás utca 55-61.

KAPCSOLAT
1123 Budapest,
Alkotás utca 55-61.
+36 1 323 7000
NYITVATARTÁS
  • Hétfő 07:00-20:00
  • Kedd 07:00-20:00
  • Szerda 07:00-20:00
  • Csütörtök 07:00-20:00
  • Péntek 07:00-20:00
HÍRLEVÉL
PARKOLÁS / TÉRKÉP
Parkolási lehetőségek