Szépüljön velünk az ünnepekre, rendkívüli akciónk keretében!
Tekerje vissza az idő kerekét akár 5-10 évvel!

Főbb feladatok:

  • Intézményünkbe érkező páciensek vizsgálatának számlázása (készpénzes, bankkártyás, egészségpénztári kártyás fizetés) medikai rendszerben
  • Pénztárkezelés és az ehhez kapcsolódó bizonylatok megfelelő kiállítása, ellenőrzése
  • Ellátásszervező cégek által küldött páciensek vizsgálatainak számlázása, nyilvántartásokban dokumentálása, esetlegesen kapcsolatfelvétel/egyeztetés az ellátásszervező céggel
  • Elszámolási előlegek kiadása/elszámoltatása
  • Medikai rendszer számlázással/pénztárral kapcsolatos nyilvántartásainak ellenőrzése, egyeztetése
  • Egyéb számlázási/pénztári feladatok

Elvárások:

  • középfokú gazdasági végzettség
  • pénztárkezelői végzettség előny
  • felelősségteljes munkavégzés
  • pontosság, precizitás, önállóság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • együttműködésre és csapatmunkára való készség
  • kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • stabilan működő cégcsoport tagvállalata
  • segítő és támogató munkatársak
  • modern munkahelyi környezet
  • intézményünkben igénybe vett egészségügyi szolgáltatásokra kedvezmény

Munkavégzés helye: Budapest, 12. kerület, a MOM park mellett
Heti 40 órás, két műszakban (délelőtt és délután) betöltendő feladatkör. Kéthetente szombati munkavégzéssel.

magyar nyelvű szakmai önéletrajz küldése a karrier@wmc.hu címre, amely tartalmazza:
◦ a korábban ellátott főbb szakmai területek, feladatok leírását
◦ és az elvárt bruttó bérigényt

KAPCSOLAT
1123 Budapest,
Alkotás utca 55-61.
+36 1 323 7000
NYITVATARTÁS
  • Hétfő 07:00-20:00
  • Kedd 07:00-20:00
  • Szerda 07:00-20:00
  • Csütörtök 07:00-20:00
  • Péntek 07:00-20:00
HÍRLEVÉL
PARKOLÁS / TÉRKÉP
Parkolási lehetőségek