A Wáberer Medical Center magánklinika bővülő csapatába keres új munkatársat Mammográfiai asszisztensi munkakörbe – járóbeteg ellátásra

Feladatok:

  • Mammográfia/tomoszintézis vizsgálatok elvégzése,
  • Speciális és kiegészítő felvételek készítése, drótjelölés és specimenek előkészítése,
  • Aktív részvétel és leletezés ultrahang vizsgálatokban,
  • Mintavételezés, ideértve az aspirációs cytológiát és a core biopsziát

Elvárások:

  • Legalább 2-3 év tapasztalat az emlődiagnosztikában,
  • Kiváló kommunikációs képességek,
  • Csapatban való együttműködés

Előny, de nem feltétel:

Magánegészségügyi szektorban való tapasztalat
Magabiztos angol nyelvtudás,
Ajánlólevél küldése

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz beküldésével, pozíció és bérigény megjelölésével a karrier@wmc.hu címen lehet.

KAPCSOLAT
1123 Budapest,
Alkotás utca 55-61.
+36 1 323 7000
NYITVATARTÁS
  • Hétfő 07:00-20:00
  • Kedd 07:00-20:00
  • Szerda 07:00-20:00
  • Csütörtök 07:00-20:00
  • Péntek 07:00-20:00
  • Szombat 07:00-15:00
HÍRLEVÉL
PARKOLÁS / TÉRKÉP
Parkolási lehetőségek