A Wáberer Medical Center bővülő csapatába új munkatársat keresünk műtőssegéd munkakörbe

A pozíció teljes munkaidőben, alkalmazotti jogviszonyban, valamint részmunkaidőben, megbízási vagy vállalkozói jogviszonyban is betölthető!

Amit kínálunk:

  • ultramodern infrastruktúrával felszerelt munkahelyi környezet,
  • versenyképes bérezés,
  • határozatlan idejű szerződés, 3 hónap próbaidővel,
  • csúsztatott vagy két műszakos munkarend készenléti szolgálattal

Feladatok:

  • a műtői munkában való részvétel – kompetenciájának és végzettségének megfelelően,
  • a műtéti team tagjaként tevékenykedni, és segíteni az operáló team tagjait

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • egészségügyi végzettség esetén érvényes működési engedély és kamarai tagság,
  • segítőkészség, precizitás, jó kommunikációs készség, empátia,
  • egészségügyi alkalmasság, büntetlen előélet,
  • kulturált megjelenés
  • megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • műtőssegédi vagy egyéb egészségügyi területen szerzett tapasztalat

A felvétel feltétele: érvényes erkölcsi bizonyítvány

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz beküldésével és bérigény megjelölésével a karrier@wmc.hu címen lehet. Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel: “Műtőssegéd munkakör”!

KAPCSOLAT
1123 Budapest,
Alkotás utca 55-61.
+36 1 323 7000
NYITVATARTÁS
  • Hétfő 07:00-20:00
  • Kedd 07:00-20:00
  • Szerda 07:00-20:00
  • Csütörtök 07:00-20:00
  • Péntek 07:00-20:00
  • Szombat 07:00-15:00
HÍRLEVÉL
PARKOLÁS / TÉRKÉP
Parkolási lehetőségek