A Wáberer Medical Center  magánklinika bővülő forgalma miatt új munkatársakat keres Orvosírnok – leletíró munkakörbe – fekvőbeteg osztályra

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőséget,
  • önálló, felelősségteljes munkát,
  • teljes bérrel bejelentett, heti 40 órás munkaviszonyt,
  • szakmai tapasztalatszerzést a magánegészségügyi ellátás területén

Főbb feladatok:

  • szakorvosaink melletti számítógépes adminisztráció (diktálás utáni leletrögzítés),
  • leletküldés, másolás, scannelés,
  • szükséges archiválási és dokumentációs feladatok ellátása

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • magabiztos gépírás tudás,
  • felhasználó szintű MS Office ismeret,
  • terhelhetőség,
  • orvosi latin nyelv ismerete, valamint egészségügyi intézményben, orvosírnoki pozícióban szerzett tapasztalat előnyt jelent

A munkavégzés helye: 1123 Budapest, Alkotás utca 55-61.
Munkarend: A nyitvatartási rendhez igazodó heti 40 óra, két műszakban.

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz beküldésével, pozíció és bérigény megjelölésével a karrier@wmc.hu címen lehet. Kérjük, hogy az önéletrajz tartalmazza a korábban ellátott főbb szakmai területeket, feladatok leírását.

KAPCSOLAT
1123 Budapest,
Alkotás utca 55-61.
+36 1 323 7000
NYITVATARTÁS
  • Hétfő 07:00-20:00
  • Kedd 07:00-20:00
  • Szerda 07:00-20:00
  • Csütörtök 07:00-20:00
  • Péntek 07:00-20:00
  • Szombat 07:00-15:00
HÍRLEVÉL
PARKOLÁS / TÉRKÉP
Parkolási lehetőségek